Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.11.2019 07:15:48 

PERUN HLUBOKÁ

O NÁS A HISTORIE KLUBU

      Naše oficiální existence se datuje od 1.3.2001, ale neoficiálně funguje Perun od roku 1996, kdy vzniklo fotbalové mužstvo FC Perun Hluboká, které se od roku 1997 pravidelně účastní přátelských zápasů a místních turnajů, v zimních měsících futsalové soutěže v Hlinsku v Čechách a soutěže Zimní Perun Cup. Každoročně pořádáme jednodenní turnaj v malé kopané - PERUN CUP. Stalo se taktéž tradicí, že vyjíždíme alespoň jednou do roka odehrát přátelský zápas někam do zahraničí. Od roku 2004 jsme mezi naše aktivity zařadil i hokej, kdy se na našem domovském stadionu v Hlinsku v Čechách vzájemně proháníme především s hráči Krucemburku a občas si na nás troufne i někdo jiný. V roce 2007 jsme se poprvé zúčastnili závodu Dračích lodí a naše posádka hned v prvním závodě historicky zvítězila. I díky tomu si tato disciplína získala naše srdce a pravidelně se takovýchto závodů zúčastňujeme po celé naší republice.

 kde nás najdete - mapa


 Perun - ohlédnutí

Historie Perunu od založení do konce roku 2010

 

 Historie Perunu začíná někdy koncem 80, let, kdy parta mladých lidí z malebné obce Hluboká začala budovat svoji základnu u potoka za rybníkem Řeka. Zde se schází a opékají svá první selata, pořádají první akce a budují srub, který zde stojí dodnes, i když se už nepoužívá.

Dnes již těžko někdo zjistí, jak vznikl název „PERUN HLUBOKÁ“ a jeho nezaměnitelný pozdrav.

Jestli si členové vzali vzor ze známé hry Františka Ringo Čecha Dívčí válka a nebo autor hry při své návštěvě Vysočiny pozoroval veselé Peruny jak se takto zdraví. Každopádně z úcty k mistrovi jsme představení této hry navštívili a ocenili jak dobře pan Čech propaguje náš pozdrav.

 

 

 

      

       Po revolučních letech se začal Perun věnovat i sportovní činnosti a to především kopané. Po rozpačitých začátcích na hřišti Spartaku Starého Ranska se postupně rozšiřoval okruh působnosti. Nejdříve v rámci okresu, pak kraje a posléze i do vzdálených míst, kde už je většinou fotbalové utkání spojeno s nějakou společenskou akcí. V posledních letech si klub drží svůj standart, což je v průměru dvacet přátelských zápasů za sezonu, plus pět turnajů v malé nebo velké kopané. V zimních měsících jsme se přesunuli do Sokolovny a později do školní tělocvičny v Krucemburku a od roku 2003 si pronajímáme sportovní halu v Hlinsku.

       V polistopadovém období se Peruni zabývají udržováním lidových tradic. Jednalo se o zajišťování každoročního pálení čarodějnic na kopci nad Hlubokou, kde se scházeli obyvatelé obce a především malí účastníci si vše náležitě užili. Další tradiční akcí byly velikonoční návštěvy hlubockých starousedlíků a chalupářů početnou skupinou koledníků s již osvědčeným zakončením koledy výstupem na hlubocký ledovec za chalupou u pana Krýzla, kde někteří koledníci končili definitivně. V restauraci U mamuta se na Silvestra konalo rozloučení se starým rokem a přivítal se nový. Škoda, že tato restaurace už nefunguje a budova se postupně rozpadá.

        Nejlepší zimní akcí Perunu jsou týdenní pobyty na horách (především ve Velké Úpě v Krkonoších), kde si milovníci lyžování, sáňkování a jiných zimních radovánek užijí své a i pro nesportovce není o zábavu nouze. Každý pobyt začíná výstupem k chatě se vší bagáží a s několika sudy lahodného moku z Hlineckého pivovaru. Zde se hojně vaří světoznámý léčivý nápoj Šakalí dech. Také proběhlo několik pátracích akcí (apaluchy) po Perunech, kteří ve vánici ztratili orientaci a nevrátili se na chatu.

       Další naší činností bylo pořádání zábav na Starém Ransku, které vyvrcholili charitativním rockovým koncertem, jehož část výtěžku byla zaslána na pomoc postiženým povodněmi v roce 1996.

       V roce 1998 Perun překonává hranice republiky a vydává se na svoji první sportovně poznávací výpravu do Rakouska do městečka Alkoven. Zde jsme sehráli přátelské utkání s místní fotbalovou reprezentací a navštívili kulturní památky. Další výpravy především po jihovýchodní Evropě se uskutečňovali prakticky každou sezónu a některé z nich byl pronajat autobus s řidičem. Ze všech akcí byla asi nejhezčí první výprava do Bulharska se stařičkým autobusem Barča, kde jsme utkání sehráli poblíž Sofie v městečku Ichtiman a poté odjeli na týdenní dovolenkový pobyt k moři.

       Neméně zajímavá byla cesta na Ukrajinu, kde jsme si užili jiné kultury i životní úrovně a o zajímavá dobrodružství nebyla nouze. Především na hraničních přechodech, kde jsme strávili několik hodin při dohadování výše úplatku a ve vnitrozemí při projíždění stohlavých stád domácího skotu vracejícího se z pastvin. Velký zážitek byla prohlídka v solných dolech, výlet do Koločavi, návštěva jezera Sinevir, ale i koupání v místní řece.

       V dalších letech Perun zavítal na Slovensko, do Maďarska, Itálie, opět Ukrajinu a Bulharsko, kde mohl srovnávat, k jakému pokroku v těchto státech došlo.

         Tradiční akcí v obci je každoroční turnaj v kopané “PERUN CUP“, který se původně konal na místní posvícení, ale vzhledem k rozmaru počasí byl přesunut na dřívější termín. Zde se kromě okolních týmů zúčastňovali též mužstva z Chrudimi,  Žďáru nad Sázavou a z Uhlířských Janovic, se kterými jsme pořádali také zimní PERUN CUP, hrající se systémem doma a venku. Ukončení tohoto turnaje bylo vždy v restauraci U PEPÍNA s občerstvením a hudebním příspěvkem skupiny Bosorky.                                       

       Od roku 2002 hraje Perun  Hluboká futsalovou soutěž hlinecka a po počátečním osahávání si pravidel a taktiky bylo dosaženo velmi dobrých výsledků, včetně postupu do vyšší soutěže. V loňském roce se našemu futsalovému týmu podařil husarský kousek, když porazil v přátelském utkání v hlinecké sportovní hale ligovou juniorku Balticflory Teplice.

         Každou zimní sezonu se na zimním stadionu v Hlinsku pořádají přátelské zápasy v ledním hokeji a to především se Sokolem Krucemburk.

         V létě roku 2007 dochází k významnému rozšíření činnosti o veslování. A to tím, že jsme se zúčastnili prvního ročníku závodu dračích lodí na Velkém Dářku. Zde Peruni dosáhli úžasného úspěchu. Je to neuvěřitelné, ale Perun v prvním ročníku zvítězil. Dalších ročníků se již zúčastňujeme pravidelně, ale počty a konkurence se výrazně zvýšila a to i o profesionální posádky. Celá tato akce je spojena s bohatým kulturním programem a každoročně přiláká i několik tisíc diváků. Vzhledem k tomu, že Perun pomáhá zajišťovat organizaci těchto závodů byl pozván na mistrovství světa dračích lodí v Radčicích, kde si Peruni zazávodili ve vloženém závodě amatérů. Každopádně to byl úžasný zážitek.

          Tato i všechny ostatní sportovní a společenské aktivity jsou zdokumentovány na internetových stránkách Perunu ( www.perun.wbs.cz ). Souběžně je vedena i kronika.  

          V současném Perunu dochází pozvolna k výměně generací a to především ve sportovní činnosti, kde již poněkud opotřebované staré veterány nahrazují mladí. Přesto hlavní práci na fungování klubu odvádí několik nejaktivnějších členů, kteří mají největší zásluhu na bohaté činnosti klubu, jehož hlavním tahounem je předseda klubu Luděk Strašil a pokud bude on aktivní a ve své činnosti pokračovat a zapojí do své práce mladé, tak se není třeba o budoucnost Perunu vůbec bát. Peruni půjdou vstříc dalším výpravám, dobrodružstvím a upevňování přátelství a kamarádství, které se v současné společnosti poněkud vytrácí.

PERUN S VÁMI !

 

 

Historie Perunu 2011 - 2016

Tak už uběhlo dalších šest roků a v činnosti klubu Perun se událo velké množství událostí o kterých bych Vás chtěl v krátkosti informovat.

V celém období pokračoval Perun ve futsalové soutěži v Hlinsku, kde se mu podařilo v roce 2012 soutěž vyhrát a postoupit do první třídy, ve které působíme do současné doby.

V těchto letech se hlavní činnost klubu přesunuje od fotbalu na vodní sporty, konkrétně dračí lodě a sjíždění říčních toků.

Z části členů Perunu se stali vodáci sjíždějící různé řeky po celé republice, např. Doubrava, Jihlava, Chrudimka, Vltava, Labe a vrcholná akce proběhla v roce 2016 splutím rakouské řeky Salzy.

Dračí lodě, naše významná činnost do níž vkládají Peruni největší úsilí, v těch jsme dosáhli velmi zajímavých výsledků. Například tři první místa v závodu na Velkém Dářku nebo první a čtvrté místo ve Znojmě s mezinárodním zastoupením a účast na Mistrovství České republiky v Račicích, kde jsme závodili v kategorii Premier mix. Protože jsme se rozhodli pro účast těsně před konáním závodu, byla naše posádka doplněna z členů spřátelených posádek z okolí. I když jsme nezískali žádné přední umístění, „jen“ účast byla úžasný zážitek.

V roce 2012 jsme vstoupili do historie Dračích lodí uspořádáním 1.ročníku závodu o trofej Mikuláše Střely na rybníku Řeka s účastí dvanácti posádek a návštěvou okolo 2500 diváků. Pro velký úspěch tento závod každoročně opakujeme, a v roce 2016 se tohoto  již 5tého.ročníku  účastnilo  čtyřicet posádek a návštěvou 4000 diváků. Tyto akce jsou velice náročné na organizaci a členové klubu při nich každoročně odpracují tisíce hodin, aby byl zajištěn perfektní průběh závodů. Atmosféra je opravdu fantastická a proto se většina posádek každý rok vrací a na některé se ani nedostane z důvodu omezené kapacity posádek.

Na jaře 2014 jsme zakoupili novou Dračí loď které přijel požehnat páter Gabriel Burdej a zpuštění na vodu se zúčastnilo i několik osobností mezi nimi Mistr světa v rychlostní kanoistice a reprezentační trenér Dračích lodí Petr Čáp Procházka.

Je samozřejmé, že Peruni nezapomněli ani na klasická fotbalová klání a sehráli několik zajímavých zápasů a turnajů, jako například zájezd do Rakouska v rámci projektu Fotbal bez hranic podporovaný EU. Přeshraniční spolupráce s USC Friedersbach, kde první zápas skončil 5:2 pro soupeře pak pokračovala  další rok u nás kde jsme v odvetě  remízovali 3:3. Z dalších významnějších zájezdů s kopanou jsou turnaje v Maďarsku na Balatonu a další v Rakousku a také zájezd na Slovensko do Bolešova. Stále pořádáme i každoroční turnaj v malé kopané Perun Cup v Hluboké, který v roce 2017 bude jubilejní dvacátý ročník.

Perun nezapomíná ani na kulturní aktivity návštěvou divadel nebo jindy na účast v soutěži ve šlapání vína na Burčákfestu ve Znojmě, kde naše ženy obsadily 2012 pěkné  3.místo a o rok později v tomto netradičním klání zvítězili. V roce 2014 jsme zajistili do sokolovny v Krucemburku známé představení Caveman v podání herce Jana Holíka.

V zimních měsících se věnujeme tradičním činnostem a to hokeji a lyžování. Rodinnou záležitostí je týdenní pobyt ve Velké Úpě v Krkonoších, který organizujeme převážně kvůli našim dětem. Naše lyžařské zájezdy do Rakouských a Francouzských Alp jsou pro náročnější lyžaře a v menších skupinách.

Když se ohlédneme za naší činností v předchozích obdobích, musíme konstatovat, že naše aktivity mají stoupající tendenci a jakoby došlo k vyzrání členů a je zde předpoklad, že i v budoucnosti budeme pokračovat v nastaveném trendu.

PERUN S VÁMI !                                                                                 

 

 

 

Význačné události klubu.

1993

Leden – Únor pokaždé v tomto období organizuje Perun týden lyžování v Krkonoších ve Velké Úpě a to funguje do dnes ( 2017 )

 

1996

17. října – turnaj v malé kopané v sokolovně v Krucemburku  Perun  1. místo

 

1997

10 leden - turnaj v malé kopané v sokolovně v Krucemburku  Perun  1. místo

 

1998

14. 8.  – 16. 8.     Fotbalový zájezd do Rakouska   Sportkasse Alkoven – Perun         2  :  4

10. října  1. ročník  turnaje v malé kopané na Obecní louce v Hluboké pod názvem Perun Cup.Perun na tomto zahajovacím ročníku  vykopal  1. místo.      Zúčastnilo se 6 týmů.

 

1999

6. října Perun Cup 2. Ročník.  Perun 1. Místo.  Zúčastnilo se 8 týmů.

 

2000

22. 6 – 26. 6. Fotbalový zájezd na Ukrajinu .  Kolos Vyškovo – Perun     4  :  2

9. září Perun Cup 3. Ročník.  Perun 5. místo.   Zúčastnilo se 8 týmů

30. září Svatováclavský turnaj v Poříčí – Perun 3. místo

 

2001

25. 5. Ustanovující  schůze klubu se všemi oficialitami.  Zvoleni  do vedení klubu byli:

- Předseda Luděk Strašil

- Místopředseda Martin Strašil

- Hospodář Tomáš Grygar

- Členi výboru Jan Imramovský a Jaroslav Hromádko

28. 6. -  7. 7. Fotbalový zájezd do Bulharska.    Botev Ichtiman – Perun 7  :  3

8. září Perun Cup  4. Ročník. Perun 4. místo. Zúčastnilo se 8 týmů

2. 12. Futsalový turnaj v Trhové Kamenici – Perun 3. místo

 

2002

Perun přihlásil Futsalovou soutěž v Hlinsku, kde hraje v každé skupině 10 týmů. Perun skončil na 7 místě.

22. února Zájezd do Švandova divadla v Praze na hru W Shakespeara  - Bouře

4. 7. – 8. 7. Fotbalový zájezd do Nízkých Tater.  Telgárt – Perun   5  :  1

22. 8. – 25. 8. Fotbalový zájezd do Itálie.  Porto Garibaldy – Perun   6  :  5

10. září Perun Cup  5. Ročník.  Perun 1. místo. Zůčastnilo se 8 týmů

27. listopad  – Futsalový turnaj  na Bohemians Praha – Perun 6. Místo

 

2003

Futsalová soutěž 2. Třída Hlinsko –Perun 8. Místo

Zimní liga v malé kopané – Perun 2. Místo

25. 5. - 1. 6. Fotbalový zájezd na Ukrajinu.  Kolos Vyškovo – Perun 3  :  2

26. 6. - 6. 7. Fotbalový zájezd autobusem do Bulharska.  Botev Ichtiman – Perun     5  :  2

6. září Krucemburská kopačka – Perun 2. Místo

13. září Perun Cup 6. Ročník. Perun 1. místo. Zúčastnilo se 5 týmů

Od zimy 2003 – 2004 začíná Perun s hokejem na stadionu v Hlinsku a ten hraje do dnes (2017)

 

2004

Futsalová soutěž 2 třída Hlinsko- Perun 3. místo a postupuje o třídu výše.

Zimní liga - Perun 3. Místo

Krucemburská stopa – Pochod ve spolupráci s Městysem Krucemburk každoročně až do 2013

2. 7. – 5. 7. Mezinárodní fotbalový turnaj na Východním Slovensku v Lukačovcích. Perun 3. Místo.

11. září Perun Cup 7. Ročník Perun 3. místo,  vítěz Česká Bělá. Zúčastnilo se 8 týmů

13. 12. Zájezd do divadla ABC v Praze na divadelní hru Večer Tříkrálový

 

2005

Futsal 1. Třída Hlinsko Perun 8. Místo

Zimní liga - Perun 3. Místo

2. 6. – 6. 6. Fotbalový zájezd do Vysokých Tater .   Vrbov – Perun 3  :  2

17. září Perun Cup 8. ročník.Perun 2. místo, vítěz  Havrani Havlíčkův Brod.  Zúčastnilo se 7 týmů.

15. října Zájezd do Moravského sklípku ve Věteřově. 

 

2006

Futsal 1. Třída Hlinsko - Perun 10. Místo a sestup o třídu dolů.

29. 6. – 9. 7. Fotbalový zájezd do Bulharska a k Černému moři. Botev Ichtiman – Perun 5  :  2

9. září Perun Cup 9. Ročník. Perun 2. místo, vítěz Sokol Krucemburk, zúčastnilo se 8. Týmů

5. 10- 10. 10. Fotbalový zájezd na Ukrajinu. Kolos Vyškovo – Perun 4  :  1

 

2007

Futsal 2. Třída Hlinsko - Perun 1. místo

Zimní liga - Perun 1. místo

17. března Zájezd na divadelní představení Sugar do Pardubic

24. 6. Fotbalový turnaj o pohár starosty Vortové , Perun 2. místo

20. 7. – 23. 7. Fotbalový turnaj ve Vysokých Tatrách, Perun 4. místo

26. 8. Dračí lodě Dářko Perun 1. Místo

8. září Perun Cup 10. Ročník. Perun 1. místo, zúčastnilo se 5 týmů

24. 10- 29. 10. Zájezd na Ukrajinu

17. 11. Futsalový turnaj v Sázavě u Prahy, Perun 3. místo

 

2008

25. 2. Videoprojekce úspěšných akcí Perunu v hospodě u Pepína a od této doby organizujeme už každoročně ( leden nebo únor ) do dnes ( 2017 )

Futsal 2. Třída Hlinsko - Perun 2. místo   

Zimní Liga - Perun  2. místo

 17. 6. Futsalový turnaj v Uhlířských Janovicích Perun 1. místo

27. 7. Fotbalový turnaj ve Vortové . Perun 2. místo

17. 7. – 20. 7. Fotbalový zájezd na Slovensko. Slovan Bolešov – Perun 2  :  1

23. 8. Dračí lodě Velké Dářko, Perun 2. Místo

13. září Perun Cup 11. Ročník Perun 1. místo , zúčastnilo se 8 týmů   

16. 11. Futsalový turnaj v Sázavě Perun 2. místo

 

2009

Futsal 2. Třída Hlinsko. Perun 1. místo

Zimní liga - Perun 2. místo

Květen – Soustředění  fotbalového Perunu v Krkonoších ve Velké Úpě a  další pak v Černém Dole každoročně až do dnes ( 2017 )

27. 6. Fotbalový turnaj ve Vortové, Perun 3. místo

3. 7. -8. 7. Fotbalový turnaj v Maďarsku na Balatonu. Perun 3. místo

17. – 19. Fotbalová návštěva ze Slovenska. Perun – Slovan Bolešov 6  :  7

18. 8. Perun – futsal Plzeň 2  :  2      Přátelské fotbalové utkání na hřišti Starého Ranska

29. 8. Perun na Mistrovství světa Dračích lodí v Račicích. Vložený závod amatérů, Perun 27. místo

12. září Perun Cup 12. Ročník. Perun 2. Místo, vítěz Norwich Hlinsko. Zúčastnilo se 6 týmů

17. 11. Fusalový Turnaj v Sázavě Perun 1. místo

 

2010 

 Futsal 2. Třída Hlinsko. Perun 1. místo

2. 7. - 6. 7. Fotbalový turnaj v Maďarsku  Akali Cup  na Balatonu Perun 1. místo.

7. 8.     Perun – Baltickflora Teplice U – 18      8  :  5   Přátelské futsalové utkání s dorosteneckým ligovým týmem     

21. 10. Dračí lodě Dářko , Perun  13. místo.

11. září Perun Cup 13. ročník. Perun 2. místo, vítěz FC Viničky, zúčastnilo se 7 týmů.

 13. 11. Futsalový turnaj v Sázavě Perun 3. místo

27. 11. Zájezd na divadelní představení  Bláznivé nůžky v Pardubicích

 

2011

Futsal 2. třída Hlinsko Perun 4. místo

Lyžování v Alpách- od tohoto roku pravidelně zájezdy do Francouských a Rakouských Alp

16. 6.Futsalový turnaj za účasti Slovenské Seredě v Uhlířských Janovicích. Perun 3. Místo.

1. 7. - 2. 7.Fotbalový zájezd na Slovensko. Slovan Bolešov – Perun 5  :  5

1. 7. Turnaj v malé kopané o pohár starosty Krucemburku. Perun 3. místo.

20. 8. Dračí lodě Dářko Perun 15. místo

17. září Perun Cup 14. ročník. Perun 2. místo, vítěz Chotěboř, zúčastnilo se 8 týmů.

24. 9. Dračí lodě Znojmo  Perun 24. místo.

15. – 16 10. Fotbalový zájezd do Rakouska v rámci projektu Fotbal  bez hranic podporovaný EU.                 USC Friedersbach – Perun   5  :  2       

 

2012

Futsal 2. třída Hlinsko. Perun 1. Místo a postup o třídu víš.

19. – 20. 5. Rakouský USC Friedersbach přijel v rámci druhé fáze projektu Fotbal bez hranic k nám na Vysočinu.    Perun – USC Friedersbach    3  :  3

16. 6. První ročník Závodu Dračích lodí o trofej Mikuláše Střely na rybníku Řeka v režii Perunu.Perun 1. místo. Účast 12 posádek a cca 2 500 diváků

14. 7. Fotbalový turnaj ve Vortové. Perun 1. místo.

30. 6. Dračí lodě GP Purkarec. Perun 14. místo.

4. 7. – 8. 7. Fotbalový turnaj v Maďarsku na Balatonu. Perun 3. místo

15. 9. Perun Cup 15. ročník. Perun 3. místo, vítěz Uhlířské Janovice, zúčastnilo se 7 týmů

29. 9. Dračí lodě Znojmo. Perun 32. místo.

29. 9. Soutěž ve šlapání vína na Burčákfestu ve Znojmě. Naše ženy 3. místo.

20. 10. Dračí lodě o pohár Gustava Frištenského Račice. Perun 3. místo.

 

2013

Futsal  1. třída Hlinsko. Perun 5. Místo

2. 3. Zájezd na divadelní představení  Láska a peníze do Pardubic.

13. 6. 2. ročník závodů Dračích lodí na Rybníku Řeka. Perun 1. místo, 25 posádek cca 3 000 diváků.

5. 7. – 10. 7. Fotbalový turnaj v Maďarsku na Balatonu. Perun 3. Místo.

24. 8. Dračí lodě Dářko. Perun v kategorii sport  3. místo.

16. ročník Perun Cup zrušen v důsledku velmi špatného počasí.

21. 9. Dračí lodě Znojmo Perun ?

28. 9.  Soutěž ve šlapání vína na Burčákfestu ve Znojmě. Naše ženy 1. místo.

19. 10. Dračí lodě o pohár Gustava Frištenského Račice. Perun 5. místo.

31. 12. Silvestrovské koupání v rybníku Řeka. Pokračuje do dnes ( 2017 )    

 

2014

Futsal  1. třída Hlinsko. Perun 6. místo.

8. 2. Zimní pohár. Perun 1. místo.

1.března  Perun přivezl do krucemburské sokolovny známé divadelní představení Caveman v podání Jana Holíka   

5. 5. Požehnání naší nové Dračí lodě Perun na Rybníku Řeka

14. 8.     3. ročník závodů Dračích lodí na Rybníku Řeka. Perun 4. místo, vítězové   v kategoriích  MIX Radostín a ŽENY Jedovaté rumělky z Chotěboře. Zúčastnilo se 33 posádek  a cca 4 000 diváků

31. 7 – 3. 8. Fotbalový zájezd do Rakouska. USC Friedersbach – Perun    5  :  1

23. 8. Dračí lodě Dářko. Perun 1. místo v kategorii sport.

13. 9. Perun Cup 17. ročník. Perun 4.místo, vítěz FC Viničky, zúčastnili se pouze 4 týmy.

27. 9. Dračí lodě Znojmo. Na 50 metrů 1. místo a 200 metrů 15. místo.

 

2015

Futsal  1. třída Hlinsko. Perun 5. Místo

Od jara 2015 přibyla do našich aktivit sjíždění divoké vody. Doubrava , Jihlava, Chrudimka, Vltava, Labe a další.

13. 6.  4 ročník závodů Dračích lodí na Rybníku Řeka. Perun 11. místo, vítězové   v kategoriích  MIX U96 Červený Kostelec a ŽENY Jedovaté Rumělky z Chotěboře. Zúčastnilo se 37 posádek  a cca 4 000 diváků.

17. 7. – 18. 7.   Fotbalový zájezd na Slovensko. Slovan Bolešov – Perun 2  :  1   

29. 8. Dračí lodě Dářko ( Pilská nádrž ) Perun 1. místo.

12. 9. Perun Cup 18. ročník. Perun 1. místo, 4. týmy.

24. 9. Dračí lodě Znojmo. Perun 9. místo.

17. 10. Dračí lodě o pohár Gustava Frištenského Račice. Perun 6. místo.    

 

2016

Futsal 1. třída Hlinsko. Perun 9. místo.

20. 5. – 22. 5.  Splutí Rakouské řeky Salzy.

18. 6. 5.ročník závodů Dračích lodí na Rybníku Řeka. Perun 27. místo, vítězové   v kategoriích  MIX U96 Červený Kostelec a ŽENY Jedovaté Rumělky z Chotěboře. Zúčastnilo se 40 posádek  a cca 4 000 diváků.

7. 7. - 10. 7. Zájezd na Ukrajinu.

20. 8. Dračí lodě Dářko ( Pilská nádrž ) Perun 1. místo.

3. 9. Perun Cup  19. ročník. Perun 5. místo, vítěz Dynamo Chotěboř, zůčastnilo se 8. týmů.

10. 9. Mistrovství republiky Dračích lodí v Račicích. Perun na 200 m 20. Místo a na 2 000 m 19. místo.

15. 10.   Dračí lodě o pohár Gustava Frištenského Račice. Perun 4. místo.           

      

 

TOPlist